free website templates

XXIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA

Zwyciężcy w poszczególnych grupach :
A - Marco Dietmayer-Kraeutler
B - Zviad Patsia
C - Tomasz Czarkowski
D - Jan Góral
E - Karol Koza
Shogi - Maxim Shaporov
Blitz - Igor Janik

Następny festiwal nadchodzi

Transmisja

Kojarzenie poszczególnych rund

Mobirise

Pierwsza 5 grupy A

1 . Marco Dietmayer-kraeutler,
2. Nikolai Biriukov, 
3. Roman Grib, 
4. Igor Janik, 
5. Filip Cukrowski

Mobirise

Pierwsza 5 grupy B

1. Zviad Patsia,
2. Tobiasz Smal,
3. Danial Rysaev,
4. Ivane Siprashvili,
5. Tomasz Jankowiak,

Mobirise

Pierwsza 5 grupy C

1. Tomasz Czarkowski,
2. Karol Zając,
3. Grzegorz Świetlik,
4. Sandra Orlik,
5. Michał Paździor,

Mobirise

Pierwsza dziesiątka grupy D

1 miejsce - Jan Góral - 9,0 pkt
2 miejsce Wojciech Maślanka - 7,5 pkt
3 miejsce - Oleksii Korobkov - 6,5 pkt
4 miejsce - Szymon Strzoda -  6,5 pkt
5 miejsce - Timothe Mareau - 6,0 pkt
6 miejsce - Piotr Banaś - 6,0 pkt
7 miejsce - Stepan Semenov - 6,0 pkt
8 miejsce - Maciej Wittych - 6,0 pkt
9 miejsce - Marcin Mikołajski - 6,0 pkt
10 miejsce - Jakub Micuła - 5,5 pkt

Mobirise

Pierwsza dziesiątka grupy E

1 miejsce - Karol Kozak - 9,0 pkt
2 miejsce - Anna Nurkiewicz - 7,5 pkt
3 miejsce - Miłosz Pawlak - 7,0 pkt
4 miejsce - Leonard Łęcki - 6,0 pkt
5 miejsce - Jan Baran - 6,0 pkt
6 miejsce - Krystian Kabaja - 6,0 pkt
7 miejsce - Varvara Marchenkova - 6,0 pkt
8 miejsce - Jakub Jamka - 5,5 pkt
9 miejsce - Kacper Kubin - 5,5 pkt
10 miejsce - Natalia Strzoda - 5,5 pkt

Komunikat sędziego

ZGŁOSZENIA i WPISOWE należy przesyłać do dnia 14.12.2018. Zgłoszenia przyjmuje tylko organizator JAN KUSINA (kontakt poniżej.
WPISOWE należy wpłacać na konto:
Małopolski Związek Szachowy
PKO BP S.A. 25/O Kraków;
nr 63 1020 2892 0000 5902 0141 1297.
ZGŁOSZENIE powinno zawierać: nazwisko i imię, kategorię , ranking, rok urodzenia, ID code FIDE, klub, informacje o miejscu zakwaterowania, wyżywieniu oraz korzystaniu z dodatkowej oferty.

Terminarz rozgrywek

26/12/2018 - przyjmowanie zgłoszeń 8,00-20,00 (ul. Gęsia 22a)
27/12/2018 - do 11,00 ostatnie zgłoszenia
27/12/2018 - 14,00 wywieszenie list startowych
27/12/2018 - 16,00 - runda 1 - Grupy A,B,C,D,E
27/12/2018 - 18,30 - runda 2 - Grupy D,E
28/12/2018 - 9,00 - 12,00 wycieczka "Jan Matejko i szachy"
28/12/2018 - 15,45 - uroczyste otwarcie
28/12/2018 - 16,00 - runda 2 - grupy A,B,C
28/12/2018 - 16,00 - runda 3 - grupy D,E
28/12/2018 - 18,00 - runda 4 - grupy D,E
29/12/2019 - 09,00 - runda 3 - grupy A,B,C
29/12/2018 - 16,00 - runda 4 - grupy A,B,C
29/12/2018 - 16,00 - runda 5 - grupy D,E
29/12/2018 - 18,00 - runda 6 - grupy D,E
30/12/2018 - 9,00-12,00 wycieczka do Kopalni Soli w Wieliczce
30/12/2018 - 16,00 - runda 5 - grupy A,B,C
30/12/2018 - 16,00 - runda 7 - grupy D,E
30/12/2018 - 18,00 - runda 8 - grupy D,E
31/12/2018 - 09,00 - runda 6 - grupy A,B,C
31/12/2018 - 09,00 - runda 9 - grupy D,E
31/12/2018 - 12,00 - zakończenie i wręczenie nagród grupy D,E
01/01/2019 - 16,00 - turniej Blitz-a
02/01/2019 - 09,00 - 12,00 wycieczka Podgórze miasto wolności
02/01/2019 - 16,00 - runda 7 - grupy A,B,C
03/01/2019 - 09,00-12,00 - wycieczka Wyspiański i Kraków
03/01/2019 - 16,00 - runda 8 - grupy A,B,C
04/01/2019 - 09,00 - runda 9 - grupy A,B,C
04/01/2019 - 15,00 - zakończenie festiwalu i wręczenie nagród
 

Galeria

Zdjęcia z turnieju. Zapraszamy do obejrzenia.

Organizatorzy

Hotel GALAXY

Małopolski Związek Szachowy

Urząd Miasta Krakowa